Stojany na servítky a doplnky

Ďaľšou atraktívnou ponukou je zapožičanie stojana s exkluzívnymi papierovými servítkami, kvalitnými sviečkami a doplnkami, ktorý pritiahne pozornosť každého zákazníka svojim dizajnom, pestrou škálou farieb a motívov. Stojany sú dostupné v týchto farbách: tmavá zlatá, tmavá modrá, strieborná. Po dohode vieme vyhovieť aj Vašim požiadavkám.

Jedinečné 3-vrstvové servítky nemôžu chýbať pri žiadnom stolovaní. Dodajú Vám do Vašej atmosféry stolovania nádych luxusu a elegancie.

Vkusne a elegantne viete spestriť svadbu, ples, stužkovú, životné jubileum, narodeninovú party, recepciu alebo inú príležitostnú oslavu, pri ktorej zaručene prekvapíte, potešíte a očaríte svojich hostí.

Použiteľné sú aj:

  • ako malý obrúsok na stolíky do kaviarní, reštaurácií, či hotelových izieb
  • ako náhrada textilných obrúskov pri bežnom prestieraní vo Vašej reštaurácii, alebo na rôzne akcie
  • ako dekorácia na prestretý stôl

Ich používaním splníte všetky požiadavky Vašich zákazníkov, ktorí sú čoraz náročnejší a nechcú mať svoju oslavu len v klasických farbách s klasickými servítkami.

Servítky sú k dispozícii v štyroch veľkostiach: 40 x 40 cm, 33 x 33 cm, 25 x 25 cm a v tvare kruhu o priemere 32 cm. V jednom balení je od 16 do 20 ks servítok, záleží od druhu. V ponuke sú dizajny: svadobné, narodeninové, jarné, detské, veľkonočné, letné, jesenné, vianočné, jednofarebné. V ponuke viac ako 100 motívov.

Sviečky do stojanu dodávame v dvoch veľkostiach a to v 10cm a 8cm výške. Ku každej sviečke ponúkame servítku s rovnakým motívom pre jednoduchšie, krajšie a harmonickejšie zladenie.

Súčasťou stojanu sú aj krbové zápalky v štýlovej ozdobnej krabičke, či korkové podložky s trendovým motívom. Servítkovú kolekciu uzatvárajú servítkové sety, zložené so servítok s rozmerom 33 x 33 cm a z dvoch kónických sviečok.

Stojany so servítkami a doplnkovým tovarom sú pravidelne dopĺňané našimi obchodnými zástupcami a sezónne obmieňané.

Do ponuky pripravujeme mnoho ďalších noviniek...